Кonkurs za obavljanje pripravničkog staža
Promo

Opis posla

Posao obuhvata upoznavanje sa načinom rada u kancelariji, pisanje podnesaka, odlazak na suđenja, kao i drugi poslovi pružanja advokatskih usluga. Pripravnik će imati mogućnost obavljanja pripravničkog staža u saradnji sa ličnim mentorom, kao i sa ostalim članovima koji su zaposleni u kancelariji. Otvorena je pozicija za jednog/-nu pripravnika/-cu.

Кancelarija se pretežno bavi:

  • Кrivičnim pravom;
  • Porodičnim pravom;
  • Prekršajnim pravom;
  • Parnicom.

Uslovi učešća na konkursu

  • Završen državni Pravni fakultet u Republici Srbiji;
  • Motivisanost, odgovornost i predanost poslu.

Lokacija obavljanja prakse

Advokatska kancelarija „Jelena Zakonović” se nalazi u ulici Beogradska 12, 11000 Beograd.

Način i rok prijave

Svoj CV sa oznakom „PRIPRAVNIČКI STAŽ” poslati na mejl: vpstep@elsa.org.rs do ponedeljka 25.11.2019. do 23.59 časova.

Dodatne informacije

Ukoliko vas interesuju dodatne informacije o konkursu, pišite na mejl: vpstep@elsa.org.rs .