Tweet

Opšte informacije

Ovaj trening je nastao na osnovu dugogodišnjeg teorijskog i praktičnog rada na istraživanju, praćenju i unapređenju pitanja invaliditeta u svetu i u našoj zemlji. Dosadašnje iskustvo je pokazalo da za zainteresovane pojedince i organizacije još uvek nema dovoljno dostupnih i lakih za korišćenje edukativnih materijala o invalidnosti.

Ovaj trening je dizajniran da podrži sve osobe sa invaliditetom, aktiviste, zaposlene u državnim organima, lokalnim samoupravama, privrednim organizacijama, organizacijama civilnog društva, medijima, donosioce odluka i kreatore politika na svim nivoima, kao i sve druge zainteresovane pojedince i pojedinke da saznaju više o pitanjima invaliditeta i da izgrade svoje lične i kapacitete svojih organizacija i institucija da rade na punom ostvarivanju ljudskih prava osoba sa invaliditetom.

Celokupan trening je dizajniran tako da omogućava samostalan izbor tempa i dinamike učenja i prilagođavanje individualnim stilovima učenja svakog polaznika i polaznice.


Ko može konkurisati?

On-line trening Unapređenje svesti o invalidnosti je namenjen svima koji iz bilo kog razloga žele samo da se upoznaju sa osnovnim pojmovima i konceptima invalidnosti ili se bave ovom temom i žele dalje da se profesionalno razvijaju.


Kako konkurisati?

Kurs je besplatan i dostupan OVDE


Rok za prijavu: neograničen

Podelite korisne informacije ili KONKURSE sa nama. Pišite nam na [email protected]

Želim povremeno da dobijam mailove o novim konkursima, novostima i aktivnostima portala OVDE