
Priredila: Marija Planić
Na samoj prezentaciji imaćete priliku da saznate pojedinosti o najvećem inženjerskom takmičenju u Evropi EBEC-u, ko ga organizuje, gde sve postoji, kao i kakav vas program očekuje na Beogradskim danima inženjera.
Ukoliko želite da se oprobate u sve popularnijem evropskom takmičenju, meetup će vam omogućiti da na licu mesta saznate koje osobine, veštine i znanja treba upotrebiti da bi se popeli do vrha EBEC piramide.
Teodora Pavlović, student Tehnološko-metalurškog fakulteta i organizator ovogodišnjeg finala EBEC-a, će vam ispričati sve o strukturi i propozicijama takmičenja, kao i stanicama na putu do EBEC finala.
Utiske o takmičenju i savete na šta treba posebno obratiti pažnju prilikom pomenutog takmičenja, podeliće sa vama nekadašnji učesnici EBEC-a: Teodora Petrović, student Elektrotehničkog fakulteta i takmičar u kategoriji Studija slučaja i Marko Rakić, student Elektrotehničkog fakulteta i učesnik u kategoriji Timski dizajn.
Prijavite se na sledećem linku i osigurajte svoje mesto! Za više informacija posetite Facebook event
BEST MeetUp-a. Ulaz na meetup je slobodan.
Marija je zaljubljenik u pozorište, koja kroz svaku svoju ulogu pokušava, najpre da razume postupke ljudi u pojedinim situacijama, a potom da svoje saznanje prenese na gledaoce.
***
Pročitajte i:
Programeri, da li ste spremni za novi izazov?
Posetite edukativni sajam za mlade u Beogradu
„Beogradski dani inženjera” uskoro počinju
***
Uvek nastojimo da medijski podržimo projekte svojih partnera, u cilju informisanja mladih o aktuelnim dešavanjima. Ukoliko i vi želite da se tekst o aktivnostima vašeg udruženja nađe na portalu iSerbia, možete se javiti povodom saradnje na e-mail [email protected].
Želim povremeno da dobijam mejlove od portala o vestima, najnovijim konkursima i aktivnostima OVDE
Odricanje od odgovornosti
